AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Posłuchaj pełnej wersji utworu Margaret, z którym powalczy o Eurowizję w Szwecji!

Dziś Margaret wystąpi podczas szwedzkiego Melodifestivalen 2018. Już teraz jednak poznaliśmy piosenkę, którą wokalistka zaśpiewa w Göteborgu.

Pod koniec ubiegłego roku telewizja SVT ogłosiła, że Margaret będzie brała udział w jednym z największych muzycznych wydarzeń w Szwecji – Melodifestivalen, które wyłonią szwedzkiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Piosenkarka już dziś zaprezentuje się w drugim półfinale szwedzkich preselekcji, w którym zawalczy o występ w finale. Już teraz jednak poznaliśmy pełną wersję konkursowej propozycji Margaret, zatytułowanej In My Cabana ( na oficjalnej stronie SVT – TUTAJ).

Tymczasem w Göteborgu trwają już próby przed koncertem. Polska wokalistka szykuje dla szwedzkiej publiczności oryginalny występ, bowiem na scenie towarzyszyć jej będzie m.in. rekwizyt w postaci… muszli klozetowej.

Fragment występu: https://www.svtplay.se/video/16891714/melodifestivalen-2018-smygtitta-pa-bidragen/melodifestivalen-2018-smygtitta-pa-bidragen-margaret-in-my-cabana?start=auto&tab=2018

Czy Margaret swoją piosenką i występem wyróżni na tyle od pozostałych konkurentów, aby przejść do finału? Przekonamy się w sobotę!

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

5 Comments

  1. Szok na poczatku. I dopiero po kilku przesłuchaniach mi sie mega podoba. Na pewno wg mnie najlepsza z tego półfinału. Liczę jednak że jak bedzie płyta za jakiś czas to nie będzie cala w takim stylu.

    Ps. Z dotychczasowych piosenek na melfest jedynie All The Feels wolę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *