Dziś Margaret wystąpi podczas szwedzkiego Melodifestivalen 2018. Już teraz jednak poznaliśmy piosenkę, którą wokalistka zaśpiewa w Göteborgu.

Pod koniec ubiegłego roku telewizja SVT ogłosiła, że Margaret będzie brała udział w jednym z największych muzycznych wydarzeń w Szwecji – Melodifestivalen, które wyłonią szwedzkiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Piosenkarka już dziś zaprezentuje się w drugim półfinale szwedzkich preselekcji, w którym zawalczy o występ w finale. Już teraz jednak poznaliśmy pełną wersję konkursowej propozycji Margaret, zatytułowanej In My Cabana ( na oficjalnej stronie SVT – TUTAJ).

Tymczasem w Göteborgu trwają już próby przed koncertem. Polska wokalistka szykuje dla szwedzkiej publiczności oryginalny występ, bowiem na scenie towarzyszyć jej będzie m.in. rekwizyt w postaci… muszli klozetowej.

Fragment występu: https://www.svtplay.se/video/16891714/melodifestivalen-2018-smygtitta-pa-bidragen/melodifestivalen-2018-smygtitta-pa-bidragen-margaret-in-my-cabana?start=auto&tab=2018

Czy Margaret swoją piosenką i występem wyróżni na tyle od pozostałych konkurentów, aby przejść do finału? Przekonamy się w sobotę!