Dział Wideo Margaret coveruje przebój Rihanny!

Margaret coveruje przebój Rihanny!

Młoda uzdolniona artystka i projektantka mody – Margaret postanowiła scoverować jeden z ostatnich singli promujących nadchodzący album Rihanny. Wokalistka do współpracy zaprosiła zespół Sound’n’Grace wraz z Wojtkiem Miecznikowskim.

Debiutancki album Margaret pt. Add The Blonde na półki sklepowe trafił 26. sierpnia 2014 r. przez ten czas płyta uzyskała już status złotej. Poza śpiewaniem artystka interesuje się modą, oraz projektuje stroje. Teraz wokalistka postanowiła scoverować jeden z ostatnich singli Rihanny, który nosi tytuł Four Five Seconds. Dla przypomnienia utwór nagrany wraz z Kanye Westem i Paulem McCartney wspiął się na 4. miejsce notowania Billboard Hot 100. Margaret do coveru postanowiła zaprosić zespół Sound’n’Grace znany z programu Mam Talent, dodatkowo w klipie wystąpił raper – Wojtek Miecznikowski. Teledysk do coveru został nakręcony w Warszawie przez Sebastiana Huber i Mateusza Deoniziak.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne