Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Maluma - F.A.M.E.

Posłuchaj w całości: Maluma – F.A.M.E. [ODSŁUCH]

Kolumbijski wokalista Maluma wydał właśnie swój trzeci studyjny album. Na krążku F.A.M.E. nie zabrakło duetów, a już teraz możecie sprawdzić, jak brzmi wydawnictwo w całości.

Maluma

Trzeci krążek w dyskografii Kolumbijczyka swoją premierę miał 18 maja nakładem latynoskiego oddziału wytwórni Sony. Zgodnie z zapowiedziami płyta nosi tytuł F.A.M.E. Na wydawnictwie w wersji podstawowej znalazło się trzynaście premierowych utworów. Na wersję rozszerzoną płyty trafił utwór Felices Los 4 oraz jego remiks, w którym udziela się Marc Anthony. Wśród innych gości znaleźli się Jason Derulo, Timbaland czy Prince Royce.

Oprócz wspomnianego Felices los 4 na single z płyty F.A.M.E zostały wybrane Corazón oraz El Préstamo. Maluma promuje wydawnictwo także światową koncertową, która potrwa do października.

Maluma - F.A.M.E

 1. Intro
 2. Corazón (feat. Nego Do Borel)
 3. El Préstamo
 4. Cuenta A Saldo
 5. Hangover (feat. Prince Royce)
 6. Mi Declaración (feat. Timbaland & Sid)
 7. How I Like It
 8. Marinero
 9. Delincuente
 10. Condena
 11. Ojos Que No Ven
 12. La Ex (feat. Jason Derulo)
 13. Unfollow

Bonus Tracks:

 1. Felices Los 4
 2. Felices Los 4 (Remix) [feat. Marc Anthony]
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne