AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel: Major Lazer feat. MØ – Lost

Jeszcze w tym roku do sklepów trafi czwarty studyjny album Major Lazer pt. Music Is The Weapon. Chłopaki podgrzewają atmosferę i prezentują najnowszy singiel, w którym gościnnie występuje już wszystkim dobrze znana .

1 czerwca 2015 r. do sprzedaży trafił trzeci studyjny album trójki dj znanych jako Major Lazer. Jeszcze przed ukazaniem się albumu chłopaki zapowiedzieli, że pracują już nad czwartą płytą, którą nosi tytuł Music Is The Weapon. Wydawnictwo trafi na półki jeszcze w tym roku. Major Lazer postanowili nie zwlekać i zaprezentowali światu swój pierwszy oficjalny singiel Lost, w którym gościnnie śpiewa wszystkim dobrze znana, szwedzka wokalistka i autorka tekstów – . Utwór ten jest coverem jednego z singli Franka Oceana z 2012 r. Premiera utworu miała miejsce 21 lipca na soundcloud.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

8 Comments

  1. Bardzo pezyjemnh utwor, a wokal MØ jest mily dla ucha i nie irytuje, jak to sie czesto zdarza w utworach z tak bogatymi dzwiekami w tle ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.