Dział Wideo Nowy teledysk: Maja Koman - My Dear Deer

Nowy teledysk: Maja Koman – My Dear Deer

Artystka o wielu obliczach Maja Koman prezentuje swój świeży teledysk do My Dear Deer. Z dumą informujemy, że objęliśmy patronat medialny nad jej debiutanckim materiałem.

My Dear Deer to drugi singiel zapowiadający debiutancki krążek Mai Koman, który został zatytułowany Pourquois Pas. Jego premiera odbędzie się już 10. czerwca dzięki nakładowi Warner Music Polska. Utwór ten znalazł się wcześniej także na składance Don’t Panic! We’re From Poland. Wokalistka tym razem przenosi nas do bajkowej krainy pełnej melancholii, gdzie pewna wilczyca i tytułowy jeleń gonią za uczuciami i pragnieniem wspólnego bycia.

Za słowa i muzykę odpowiada sama Maja, produkcją zaś zajął się Jarosław Wójcik. Reżyserem teledysku został Kamil Dymek, scenariusz wymyślili Maja wraz z Kamilem. Oprócz wokalistki wzięli w nim udział: Maksym Koman. Piotr Masternak na kontrabasie, Paweł Ernst na skrzypcach, Piotr Jaraszkiewicz na perkusji oraz Jan Stachowiak na puzonie.

Łukasz Jaćkiewicz
Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.