Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzeniaX Factor Polska

Maja Hyży opuściła X Factora! Za tydzień finał, kto wygra?Właśnie zakończył się półfinał trzeciej edycji programu X Factor. uczestnicy zaśpiewali pod dwa utwory. Po sensacyjnej dogrywce, program opuściła Maja Hyży.

Uczestnicy śpiewali dzisiaj przeróżne utwory. Była i Whitney Houston, i Alicia Keys, a nawet niejaki Aloe Blacc znany z przeboju I Need a Dolar. Nim przejdziemy do wyników, oto lista dzisiejszych wykonów, który podobał Wam się najbardziej?

 • Klaudia Gawor – Lady Marmalade
 • Grzegorz Hyży – I Need a Dolar
 • Maja Hyży – Smooth Operator
 • Wojciech Ezzat – Georgia (On My Mind)
 • Klaudia Gawor – All the Man That I Need
 • Grzegorz Hyży – If You Don’t Know Me by Now
 • Maja Hyży – If I Ain’t Got You
 • Wojciech Ezzat – Please Don’t Stop the Music

Wszystkie występy dostępne są na stronie xfactor.tvn.pl.

Dogrywka, oj dogrywka. Już podczas występów Kuba stwierdził, że prawdopodobnie będzie tak, że w dogrywce znajdzie się małżeństwo Hyży. Kuba prosił, aby tak nie było. Jednak widzowie go nie posłuchali, najmniej głosów otrzymał Grzegorz Hyży i Maja Hyży. Najwyraźniej publiczność jest już znudzona ciągłym promowanie 2 x Hyży. Werdykt też był raczej prosty do przewidzenia – Kuba na Maję, Czesław na Grzegorza, a zdecydowała Tatiana, która – to oczywiste – postawiła na Grzegorza.

Przeczytaj wywiad z Mają Hyży.

Zatem w finale za tydzień (wyjątkowo w niedzielę, pamiętajcie!) zobaczymy Klaudię Gawor, Wojciecha Ezzata oraz Grzegorza Hyżego. Kto wygra?

Tydzień temu uruchomiłem dwie sondy, w jednej mieliście przewidzieć kto odpadnie, a w drugiej wytypować zwycięzcę. I wyszło Wam, przeczywaliście, że odpadnie Maja.

[poll id=”13″]
[poll id=”12″][/su_column]

Zatem, raz jeszcze, wielkie pytanie:

Kto wygra trzecią edycję programu X Factor Polska?

[poll id=”14″]

I jeszcze przy okazji, szybka aktualizacja Facebookowych like’ów:

 1. Maja Hyży 73.089
 2. Grzegorz Hyży 56.683
 3. Filip Mettler 25.523
 4. Wojciech Ezzat 7.226
 5. Klaudia Gawor 5.798
 6. Aicha/Asteya 4.411
 7. Girls on Fire 4.264
 8. Olga Barej 1.412
 9. The Voices 765
Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

38 Comments

 1. Przyznam szczerze, że dzisiaj dziewczyny się nie popisały Wykonanie Lady Marmalade nie było za ciekawe :/ Później dzięki Bogu Klaudia poradziała sobie już lepiej :) Pewnym było, że Masja odpadnie (przepraszam Maju) Wygrać powinien Wojtek :)

 2. Wojtek powinien wygrać. Jako jedynie nie zawiódł mnie ani razu. Klaudia jest strasznie nudna i nijaka.

  Wczorajsze wykonanie Wojtka „Georgia (on my mind)” było przepiękne.

 3. Mam nadzieję, że wygra Wojtek lub Grzesiek, bo nie lubię Klaudii. Bez urazy, ale ona wydaje mi się nudna i na dodatek próbują ciągle nam wmówić, że ma 17 lat, a właśnie pisała maturę. Ludzie, ogarnijcie się.

  1. A może ma 17 lat i pisała maturę? Przecież takie przypadki się zdarzają, sam znam takich kilka.

  2. ona sama tłumaczyła, że rok wcześniej wszystko zaczęła, ma teraz 18 lat czyli właśnie tak jak powinno być.

   1 liceum 16/17
   2 liceum 17/18
   3 liceum 18/19 -> maturzyści

   gawor zaczęła rok wcześniej więc jest 17/18.

   1. No i to wszystko wyjaśnia. Zdarzają się przypadki, gdzie rodzice posyłają dzieci wcześniej do szkoły.

 4. Chciałoby się powiedzieć: nareszcie!

  A ten Grzegorz to jakiś taki… przytulił Kazadi zamiast Maję :| coś jest na rzeczy?

    1. a teraz majka wrzuciła jakiś f ilmik jak kibice jej kibicują a ona siedzi na kolanach jakiegoś kolesia, a grzesia nigdzie w koło nie ma.

     1. Aha, no to ładnie. Słyszałam, że po dogrywce w ogóle mu nie pogratulowała. A taka fajna dziewczyna się wydawała. :)

     2. Fajna wydawała się podczas castingów, potem zepsuła o sobie wrażenie…

     3. Dokładnie. Później już tylko równia pochyła, zarówno z wokalem jak i charakterem.

     4. Tak, z każdym odcinkiem było coraz gorzej. Ile razy można było słuchać tłumaczeń, że ona nie czuje ten piosenki, którą wykonuje. :/

     5. Za każdym razem tłumaczyła się złym doborem piosenki. Złej baletnicy to i… i tak dalej.

     6. Tak, tak, wiemy co dalej. :D No, ale oby teraz jak już ktoś się nią zainteresuje to chociaż wiedziała co chce tworzyć.

     7. ona raczej wejdzie do studia, to co mam nagrać? i oni jej będą przedstawiać to to to a ona jak królowa będzie przebierać. i raczej wytwórnia pójdzie na to, ponieważ jest wielkie ciśnienie na majkę i cokolwiek wyda to będzie sukces

     8. Właśnie wydała piosenkę i jest w porządku, mam tylko nadzieję, że to jest piosenka, którą czuje i dobrze jej się śpiewa.

     9. To wiem, ale chodzi mi o to, czy wzięła cokolwiek jej dali czy jednak zadecydowała co chciałaby, aby tym singlem było.

     10. Sądzę, że nagrywając te single nie mieli wiele do powiedzenia. :)

     11. Możliwe, że tak będzie. Będzie strzelać fochy niczym Edzia. ;)

     12. Mam nadzieję, że wie, co chce tworzyć i nie da sobie wciskać jakiegoś chłamu. ;)

 5. Dla mnie wygra albo Wojciech, albo Klaudia. Osobiście bardziej wolę Gawor, ale zwycięstwo chyba może jej jedynie zaszkodzić, nie sądzę, żeby była gotowa na karierę. Nie ma charyzmy i siły przebicie, samym głosem daleko nie pociągnie.
  Jedna jest pewne, ta edycja nie wyprodukuje żadnej gwiazdki, która wbije do szołbizu, państwo Hyży dalej będą spokojnym, śpiewającym małżeństwem, Ezzat będzie śpiewał z zespołem, a Klaudia oleje sprawę i pójdzie w ślady Ady Szulc. :)
  Jedyna nadzieja w Girls on Fire. :D

  1. Wydaje mi się, że tak łatwo wytwórnie nie dadzą im odejść. Z Majki zrobią drugą Ewelinę Lisowską, ale z łagodniejszym i odrobinę dojrzalszym repertuarem, bo ma dzieci. Grzegorza też nie odpuszczą, ale obawiam się że jemu – albo Ezzatowi – mogą dać te smętne piosenki jakie śpiewa Piaseczny.

   Moim zdaniem sukces odniesie, a na pewno wyda płytę Filip Mettler bo ma ogromne parcie na szkło. Tylko żeby przez to parcie nie wydał jakiejś badziewnej płyty i nie zmarnował szansy.

   Girls on Fire przepadną, bo w Polsce nikt nie lubi zespołów, no chyba, że nazywasz sie Ira, Coma, Bracia, Bajm, Perfect, Lady Pank czy tym podobne. Ostatni żeński zespół młodych babek jaki kojarzę to niejakie QUEENS i sami wiemy co z nich wyszło. Nic.

   Klaudia ma świetny głos, ale przepadnie bo jest totalnie bezbarwna.

    1. A Maja jest obrażona na cały świat, przez co prawdopodobnie ostatnia sobota to był ostatni raz kiedy o niej usłyszeliśmy. Edzia Górniak czy ktoś inny może się obrażać bo jest GWIAZDĄ, a Majce brakuje pokory, nie wiem czy jakaś wytwórnia ją z takim nastawieniem zechce.

     1. Powiem ci że trochę tego nie rozumiem, bo news o tym, że wygrała Klaudia, recenzja Dawida Podsiadło czy news o singlach trójki mają podobne ilości wejść u nas, a news o singlu Mai Hyży ma pięciokrotnie więcej wejść niż te wszystkie newsy i właśnie bije u nas rekordy odwiedzin.

     2. Co by nie mówić o możliwościach głosowych pani Hyży, zaskarbiła sobie sympatię wielu ludzi. Co widać np. po ilości fanów na facebooku.

     3. Właśnie zaprezentowała singiel, więc nie do końca obrażona. ;)

   1. Nie widzę w Maji drugiej Lisowskiej. Z kolei mam nadzieję, ze o ‚Girls on Fire’ już nie usłyszę. A Klaudia dokładnie, głos ma, ale dla mnie jest mdła. Liczę, że wygra Wojtek chociaż nie liczę, że zrobi oszałamiającą karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.