Dział News Magazyn People - Ariana Grande robi sobie przerwę od show-biznesu po traumatycznych...

Magazyn People – Ariana Grande robi sobie przerwę od show-biznesu po traumatycznych wydarzeniach

Magazyn People donosi, że Ariana Grande, zdecydowała się na przerwę w karierze. Decyzja podyktowana jest traumatycznymi przeżyciami, które spotkały wokalistkę w przeciągu ostatniego roku.

Ponad rok temu na koncercie Ariany Grande w Marchesterze doszło do zamachu terrorystycznego. Gwiazda długo dochodziła do siebie po tym wydarzeniu, ale kiedy w końcu powróciła z nową płytą Sweetener, spotkała ją kolejna tragedia. Na początku września zmarł raper Mac Miller, z którym Grande była w związku przez dwa lata. Rozstali się całkiem niedawno, bo w maju tego roku.

Wieść o śmierci Millera bardzo dotknęła wokalistkę. Do tego stopnia, że postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Piosenkarka chce skupić się teraz na pielęgnowaniu relacji ze swoją rodziną i bliskimi, a także na tworzeniu nowej muzyki – jednak bez presji jakichkolwiek terminów.

https://www.youtube.com/watch?v=ffxKSjUwKdU

Artystka posiada w swojej dyskografii cztery albumy studyjne. Wspominany wcześniej krążek Sweetener ukazał się 17 sierpnia tego roku. Dosłownie wczoraj wybrano natomist kolejny singiel z płyty.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.