Madonna krytykuje współczesną muzykę. W najnowszym wywiadzie dla włoskiego Vogue przyznaje, że nie podoba jej się sposób w jaki tworzą dzisiejsi artyści.

Madonna podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jakości współczesnej muzyki. W wywiadzie dla włoskiego Vogue mówiła między innymi o tym, że potrzebna jest w dzisiejszych czasach artystyczna różnorodność:

– Dla mnie wszystkie piosenki są teraz schematyczne –powiedziała piosenkarka. – W każdej musi być 20 gości i wszyscy brzmią dokładnie tak samo.

Madonna przygotowuje się do wydania nowego albumu, który  jest inspirowany Portugalią. Artystka wspomniała, że podziwia Portugalczyków za ich bezinteresowną pasję i prawdziwą miłość do muzyki. Piosenkarka od 2017 roku mieszka w Lizbonie, ponieważ jej dwunastoletni syn David Banda dostał się do szkółki piłkarskiej Benfiki Lizbona.

W trakcie swojej kariery sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się Like A Virgin, Papa Don’t Preach, Like A Prayer czy Vogue.

Poprzedni artykułJustin Timberlake wyda autobiografię
Następny artykułJessie J zapowiada nowy utwór