Amerykański raper Machine Gun Kelly nie zwalnia tempa po międzynarodowym sukcesie singla Bad Things. Właśnie zaprezentował nowy utwór, nagrany z gościnnym udziałem Hailee Steinfeld.

Amerykański raper Machine Gun Kelly w ubiegłym roku nagrał piosenkę Bad Things z udziałem kubańsko-amerykańskiej piosenkarki Camili Cabello, występującej do niedawna w zespole Fifth Harmony. Singel stał się przebojem w wielu krajach i otworzył przed artystą drzwi do międzynarodowej kariery.

Kelly powraca teraz nowym nagraniem. Jego następnym singlem został utwór At My Best, w którym gościnnie swojego wokalu użyczyła amerykańska piosenkarka i aktorka Hailee Steinfeld. Teledysk do utworu został opublikowany 21 kwietnia w serwisie YouTube.

Artysta pracuje obecnie nad swoim trzecim albumem studyjnym. Jego dyskografię zamyka jak dotąd krążek General Admission z 2015 roku.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDua Lipa z nowym singlem
Następny artykułNowy utwór: Diana Krall – Moonglow
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
  • Daria

    genialna piosenka <3