AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Machine Gun Kelly prezentuje singiel z Hailee Steinfeld

Amerykański raper Machine Gun Kelly nie zwalnia tempa po międzynarodowym sukcesie singla Bad Things. Właśnie zaprezentował nowy utwór, nagrany z gościnnym udziałem Hailee Steinfeld.

Amerykański raper Machine Gun Kelly w ubiegłym roku nagrał piosenkę Bad Things z udziałem kubańsko-amerykańskiej piosenkarki Camili Cabello, występującej do niedawna w zespole Fifth Harmony. Singel stał się przebojem w wielu krajach i otworzył przed artystą drzwi do międzynarodowej kariery.

Kelly powraca teraz nowym nagraniem. Jego następnym singlem został utwór At My Best, w którym gościnnie swojego wokalu użyczyła amerykańska piosenkarka i aktorka Hailee Steinfeld. Teledysk do utworu został opublikowany 21 kwietnia w serwisie YouTube.

Artysta pracuje obecnie nad swoim trzecim albumem studyjnym. Jego dyskografię zamyka jak dotąd krążek General Admission z 2015 roku.

Tags
Show More

Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Podobne artykuły

1 thought on “Machine Gun Kelly prezentuje singiel z Hailee Steinfeld”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close