AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Machine Gun Kelly prezentuje singiel z Hailee SteinfeldAmerykański raper Machine Gun Kelly nie zwalnia tempa po międzynarodowym sukcesie singla Bad Things. Właśnie zaprezentował nowy utwór, nagrany z gościnnym udziałem Hailee Steinfeld.

Amerykański raper Machine Gun Kelly w ubiegłym roku nagrał piosenkę Bad Things z udziałem kubańsko-amerykańskiej piosenkarki Camili Cabello, występującej do niedawna w zespole Fifth Harmony. Singel stał się przebojem w wielu krajach i otworzył przed artystą drzwi do międzynarodowej kariery.

Kelly powraca teraz nowym nagraniem. Jego następnym singlem został utwór At My Best, w którym gościnnie swojego wokalu użyczyła amerykańska piosenkarka i aktorka Hailee Steinfeld. Teledysk do utworu został opublikowany 21 kwietnia w serwisie YouTube.

Artysta pracuje obecnie nad swoim trzecim albumem studyjnym. Jego dyskografię zamyka jak dotąd krążek General Admission z 2015 roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.