Dział News Albumy M.I.A. prezentuje teledysk do piosenki z... 2004 roku

M.I.A. prezentuje teledysk do piosenki z… 2004 roku

Raperka znana jako M.I.A. udostępniła niedawno nowy teledysk do jednej z piosenek z filmu MATANGI / MAYA/ M.I.A. Zarówno utwór, jak i nakręcony do niego klip powstał ponad dekadę temu.

Niepublikowany wcześniej utwór, jakim M.I.A. podzieliła się ostatnio z słuchaczami nosi tytuł Reload. Zarówno przy pracy nad kawałkiem, jak i nakręconym do niego teledyskiem M.I.A. współpracowała z Justine Frischmann z zespołu Elastica. Co ciekawe Reload powstało w 2004 roku, na rok przed premierą Arular debiutanckiego krążka raperki.

Chociaż utwór Reload miał dopiero ostatnio swoją oficialną premierę to został on wykorzystany w filmie MATANGI / MAYA/ M.I.A.. Wyreżyserowany przez Stephena Loveridge’a dokument o raperce miał premierę na początku tego roku podczas Sundance Film Festival, a ostatnio znalazł się w dystrybucji platformy iTunes.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne