AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Nowy teledysk: Lykke Li – Utopia

Autorka przeboju I Follow Rivers – Lykke Li, powraca z nową muzyką. Niedawno zaprezentowano wraz z teledyskiem utwór zapowiadający jej nową płytę. 

Lykke Li znana z hitu I Follow Rivers po czterech latach od wydania ostatniego albumu zapowiada czwarte w karierze wydawnictwo. Płyta zatytułowana została So Sad So Sexy i trafi do sprzedaży 8 czerwca. Znajdą się na niej między innymi takie utwory jak Hard Rain i Deep End.

12 opublikowano wraz z teledyskiem singiel utopia, który pochodzi z nadchodzącego albumu artystki. Za reżyserię klipu odpowiada Clara Cullen, która w klipie wykorzystała archiwalne nagrania Lykke Li z dzieciństwa oraz współczesne materiały pokazujące wokalistkę z jej synkiem.

Li Lykke Timotej Zachrisson, znana jako Lykke Li, jest szwedzką piosenkarką, kompozytorką, modelką, a od niedawna także aktorką. Jak dotąd wydała trzy albumy studyjne. Jej dyskografię otwiera wydana w 2008 roku płyta Youth Novels. Z kolei ostatnie wydawnictwo studyjne Szwedki to wydana w 2014 roku płyta pt. I Never Learn.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *