Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Lukas Graham – Drun In the MorningTwórcy przeboju 7 Years kontynuują promocję debiutanckiego albumu. Zespół przygotował nowy teledysk, zrealizowany tym razem do utworu Drunk In the Morning. Sprawdźcie sami. 

Debiutancki album zespołu Lukas Graham oprócz pochwał krytyków zyskał również niezwykłą sympatię słuchaczy. To właśnie za sprawą singla 7 Years, który zajął 1 miejsce w 33 krajach świata grupa zyskała wielką popularność. Płyta na rynku muzycznym ukazała się 24 marca 2016 roku za pośrednictwem wytwórni Warner Music Poland.

Kolejnym oficjalnym singlem została piosenka Drunk In the Morning. Premiera teledysku w reżyserii Marca Klasfelda odbyła się 16 marca.

Przypomnijmy, że już w najbliższy poniedziałek zespół odpowiedzi polską publiczność. Koncert odbędzie się w warszawskiej Stodole. Ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne do kupienia.

 

Tags
Show More


Łukasz Tworzewski

Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.