All About MusicUtwór Tygodnia

Świąteczna gorączka zwiastuje stagnację na liście. Rihanna i Agnieszka Chylińska wciąż rządzą. „Love on the Brain” Utworem Tygodnia po raz drugi!

Święta, święta i po świętach. Czas na wyniki Utworu Tygodnia. Świątecznym numerem jeden zostało Love on the Brain Rihanny. Barbadoska artystka po raz kolejny pokonała Agnieszkę Chylińską. Polka jednak nie poddaje się i spędza trzeci(!) tydzień pod rząd na miejscu drugim.

Love on the Brain spędza drugi tydzień na miejscu pierwszym. Agnieszka Chylińska utrzymuje drugie miejsce po raz trzeci, a spadek notuje Krzysztof Zalewski (3-9). Ku górze wspięły się dwa kawałki – My Way Calvina Harrisa na miejsce trzecie i Chantaje Shakiry i Malumy.

Na miejscu piątym debiutuje Million Reasons Lady Gagi, a twenty one pilots utrzymują lokatę szóstą. Z czwartego na siódme spada Tove Lo, a Bemy awansują z 11. na 8. Do TOP 10 powraca Piotr Zioła (14-10), natomiast opuszcza je The Weeknd (8-11).

[table id=139 /]

Z zestawieniem żegnają się Bruno Mars i Emeli Sande. Ich utwory – 24k Magic i Hurts – spędziły trzy tygodnie na miejscach 16-20. Kolejny duży punkt notuje Kungs, natomiast od przyszłego tygodnia owe duże punkty zbierać będzie/może również Piotr Zioła. W tym tygodniu jest to jego piętnasty tydzień na liście, a za tydzień spędzi on szesnasty tydzień w zestawieniu.

ScreenShooter

Z poczekalni awansuje John Legend z utworem Love Me Now. Z powodu wylotu Bruno Marsa i Emeli Sande z poczekalni potrzebujemy jeszcze jeden utwór do awansu. Będzie to Beata Kozidrak z utworem Niebiesko-zielone.

ScreenShooter

ScreenShooter

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

2 thoughts on “Świąteczna gorączka zwiastuje stagnację na liście. Rihanna i Agnieszka Chylińska wciąż rządzą. „Love on the Brain” Utworem Tygodnia po raz drugi!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close