AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Loreen zapowiada nowy album

Zdjęcie użytkownika Loreen.Od debiutu Loreen minęło 5 lat. Artystka zdradziła szczegóły swojego drugiego albumu studyjnego.

Szwedzka piosenkarka Loreen, w 2012 roku wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką Euphoria, wdarła się na międzynarodową scenę muzyczną. Jej singiel rozszedł się w ponad 2 milionach kopii na całym świecie, stając się przebojem w wielu krajach. W tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki longplay artystki, zatytułowany Heal. Płyta pokryła się platyną w Szwecji. Wreszcie po 5 latach Loreen zapowiedziała wydanie drugiego krążka.

Drugi album studyjny wokalistki ma nosić tytuł Nude i pojawi się na rynku już 25 sierpnia. Pierwszym singlem zwiastującym wydawnictwo został utwór Body. Artystka zapowiedziała, iż jej kolejne single będą ukazywały się co miesiąc.

Tags
Show More

Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close