AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Lorde zaprezentowała na żywo nowy utwórLorde w tym tygodniu przygotowała dla swoich fanów koncert – niespodziankę. Podczas jego trwania artystka zaśpiewała nową piosenkę. Występ ten możecie obejrzeć na naszej stronie.

Koncert odbył się w okolicach Los Angeles, a dokładnie w mogącym pomieścić trzysta osób klubie Pappy & Harriet’s. Lorde poinformowała o nim za pomocą Twittera. Zrobiła to na osiem godzin od rozpoczęcia koncertu. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że po chwili wszystkie bilety były sprzedane. A kosztowały one, na cześć wieku artystki, 20 dolarów.

Lorde podczas występu zaśpiewała następujące utwory:

Jak widzimy, na liście oprócz nowych singli Green Light i Liability, znajduje się dotąd nieznany utwór Sober. Wszystkie utwory pojawią się na nadchodzącym albumie Nowozelandki – Melodrama. Ukaże się on 16 czerwca tego roku.

Nagranie z Lorde wykonującą utwór Sober możecie obejrzeć tutaj:

Tags
Show More


Piotr Korpalski

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.