Dział WideoWystępy na żywo

Lorde w utworze Kanye WestaNowozelandzka wokalistka Lorde, znana z takich numerów jak Royals, Green Light, Homemade Dynamite i Tennis Court, odbywa od dłuższego czasu trasę koncertową. Czasami zdarza jej się zaskakiwać publiczność coverami. Tak było i tym razem.

Podczas występu w amerykańskim mieście Chicago artystka na warsztat wzięła numer Love Lockdown z repertuaru Kanye Westa. Oryginał pochodzi z wydanej w 2008 roku płyty 808s & Heartbreak. Na singlu piosenka ukazała się we wrześniu tego samego roku. Utwór doszedł do 3. miejsca na Billboard Hot 100.

Do innych artystów, którzy zaprezentowali nam covery tej kompozycji, należą m.in. Macy Gray, Glass Animals, Solange i Fall Out Boy.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.