Dział WideoTeledyski

London Grammar zaprezentowali dwa teledyski

London Grammar intensywnie przygotowują się do premiery nowego albumu. Zanim płyta zadebiutuje na rynku muzycznym zespół podgrzewa oczekiwanie dwoma teledyskami, które zostały zrealizowany do utworu Oh Woman On Man.

Zespół London Grammar pochodzi z Wielkiej Brytanii. To indie popowe trio tworzą: Hannah Reid, Dominic Major oraz Dan Rothman. Grupa przygotowuje się do wydania drugiej solowej płyty. Album zatytułowany Truth Is a Beautiful Thing na półki sklepowe trafi 9 czerwca. Za promocję i dystrybucję odpowiedzialne są wytwórnie Ministry of Sound Recordings oraz Universal Music. Na płycie w wersji podstawowej znajdzie się 11 premierowych utworów. Edycja deluxe zostanie wzbogacona o kolejne 7.

Drugim oficjalnym singlem została piosenka Oh Woman On Man. Jej premiera w serwisach streamingowych odbyła się 21 kwietnia. Dwa klipy zadebiutowały 2 czerwca.

Tags
Show More


Łukasz Tworzewski

Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *