Reprezentant Belgii w Konkursie Piosenki Eurowizji 2015 Loïc Nottet w marcu wydał swój debiutancki album studyjny. Zaprezentował właśnie nowy teledysk, zrealizowany do utworu pochodzącego z krążka.

Belgijski wokalista Loïc Nottet rozpoczął swoją karierę 3 lata temu od udziału w trzeciej edycji programu The Voice Belgique, gdzie zajął 2. miejsce. W międzyczasie wystąpił na Eurowizji 2015, zajmując 4. miejsce, i wygrał szóstą edycję programu Danse avec les stars, będącego francuskim odpowiednikiem Tańca z gwiazdami.

31 marca do sprzedaży trafiła jego debiutancka płyta Selfocracy, która ukazała się nakładem wytwórni SME France. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo było nagranie Million Eyes.

Loïc Nottet zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego utworu z płyty – Mud Blood. Klip miał premierę 21 lipca.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułShania Twain dzieli się najnowszym projektem
Następny artykułKolejna nowość od Tyler, The Creator
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.