Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Loïc Nottet – Million EyesKilkanaście miesięcy od zdobycia 4. miejsca w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji, reprezentant Belgii – Loïc Nottet wydał nowy singiel! Million Eyes – prawdopodobnie wkrótce taką sumę osiągną wyświetlenia najnowszego teledysku od młodego wokalisty.

Loïc Edward Nottet to belgijski piosenkarz, tancerz i zdobywca drugiego miejsca w trzeciej edycji programu The Voice Belgique w 2014 roku. Polscy widzowie mięli okazję poznać go podczas transmisji Eurowizji, gdzie razem z utworem Rhythm Inside zdobył czwarte miejsce dla Belgii.

Po ponad półtora roku nadszedł długo wyczekiwany powrót. 27 października artysta przedstawił teledysk do drugiego singla zatytułowanego Million Eyes. Oprócz tego pracuje nad materiałem na swoją debiutancką płytę studyjną.

Tags
Show More


Related Articles

2 Comments

  1. A ja już przestałem wierzyć! Dla mnie jego Rythm Inside to miejsce 3. na Eurowizjii w 2015, Million Eyes bardzo udane, z jakiegoś powodu jego głos brzmi tutaj dość podobnie do Adama Lamberta :P I mam baaardzo wielką nadzieję, że debiutancki album będzie też dostępny w Polsce, choć szanse na to są dość niewielkie :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.