AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy utwór: Lodovica Comello – RunWłoska wokalistka i aktorka Lodovica Comello zdobyła sławę na całym świecie za sprawą roli w popularnym serialu Disney’a Violetta. Właśnie szykuje się do wydania swojej trzeciej studyjnej płyty. Poznaliśmy już jej nowy singiel.

Premierowe nagranie artystki nosi tytuł Run. Nie znamy jeszcze szczegółów krążka, ale wiemy, że tym razem Comello planuje skupić się głównie na angielskich piosenkach by móc dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Znalezione obrazy dla zapytania Lodovica Comello - Run

Dyskografię Lodovica zamyka album Mariposa. Premiera krążka odbyła się 3 lutego 2015 roku. Album ukazał się nakładem wytwórni Sony Music Italy. Doszedł do 13. miejsca na włoskiej liście bestsellerów. Był także 12. w Polsce, 10. w Portugalii i 81. w Hiszpanii.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.