Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Little Boots – Better In the Morning

Little Boots niedawno ogłosiła najnowszy singiel promujący jej trzeci studyjny album, który ukaże się za dwa miesiące. Nie upłynęło wiele czasu i już możemy zobaczyć teledysk do utworu Better In the Morning.

W 2014 r. do sklepów trafiła EPka Little Boots, artystka niedawno zakończyła jego promocję na rzecz trzeciego studyjnego albumu. Najnowsza płyta nosi tytuł Working Girl i trafi do sprzedaży już 10. lipca 2015 r. dzięki On Repeat Records. Dokładnie 5. maja 2015 r. mieliśmy okazję usłyszeć przedsmak wydawnictwa, ponieważ tego dnia został ogłoszony pierwszy oficjalny singiel pt. Better In the Morning. Utwór już teraz można nabyć na platformie iTunes.

5. maja na serwisie YouTube został zamieszczony klip do singla Better In the Morning. Teledysk wyreżyserowała Nova Dando z pomocą El Pat, natomiast za produkcję odpowiada Ariel Rechtshaid.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *