Dział News Lil Xan w Polsce

Lil Xan w Polsce

Amerykański 22-letni raper Lil Xan, znany z takich numerów jak Betrayed, Slingshot, Wake Up i Far, zapowiedział nową trasę koncertową. W jej ramach wystąpi także i w Polsce.

Koncert rapera odbędzie się 9 marca w warszawskim klubie Stodoła przy ul. Batorego 10. Bilety będą w sprzedaży od 28 listopada od godz. 10.00 na www.LiveNation.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Live Nation.

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany Total Xanarchy, z gościnnym udziałem 2 Chainz, Rae Sremmurd, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10. miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel Betrayed osiągnął status platynowej płyty.

 

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne