Shaggy i LP, a obok nich nowo ogłoszeni artyści! Jesteście ciekawi kogo jeszcze zobaczymy w czerwcu na stadionie oświęcimskiego MOSiR-u?

Muzyka ma moc jednoczenia ludzi ponad wszelkimi granicami – to idea festiwalu, na którym 23 i 24 czerwca na będziemy mogli zobaczyć nie tylko Shaggy czy LP ale również takich wykonawców jak LeskiCzesław Śpiewa, Bisquit oraz BeMy.

Jeśli nie pamiętacie kim jest grupa BeMy to warto wrócić wspomnieniami do polskiej edycji Must Be The Music z 2013 roku. Bracia Mattia i Elie Rosinscy zaprezentują kawałki z ich debiutanckiej płyty Grizzlin, która otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Kolorowy skład – Czesław Mozil i jego duńscy przyjaciele z Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory – na LFO zagrają utwory z najświeższej płyty Księga Emigrantów. Tom II. Nie zapomną jednak o przebojach ze starszych albumów.

Czesław Śpiewa oraz BeMy pojawią się na stadionie 23 czerwca – w piątek.
W sobotę LFO 2017 zawładnie warszawska grupa Bisquit, która posiada status jednego z najciekawszych wykonawców polskiej sceny muzycznej. 10 marca zaprezentowali czwartą płytę Nagi król.

24 czerwca na scenie pojawi się również Leski – czyli Paweł Leszoski, nominowany do Fryderyka za Debiutancki album, którym jest Splot. Muzyk potrafi oczarować nie tylko swoich fanów, ale i znajomych po fachu – zachwyca się nim również Mela Koteluk.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ogłoszenia artystów, którzy pojawią się na Life Festival Oświęcim!