Dział Wideo Nowy teledysk: Liber & Natalia Szroeder - Teraz ty

Nowy teledysk: Liber & Natalia Szroeder – Teraz ty

Współpraca młodziutkiej Natalii Szroeder z tym raperem i autorem tekstów otworzyła jej drzwi do prawdziwie holywoodzkiej kariery. Masa koncertów, występów w programach i na festiwalach oraz wydanie solowych singli takich jak Tęczowy czy Nie Pytaj Jak na dobre rozkręciło karierę Kaszubki.

Kawałek Teraz Ty to ich kolejny, trzeci już singiel. Poprzednie dwa znalazły się na płycie Duety Libera wydanej przez EMI (teraz Parlophone) 21 maja 2013. Ubiegłoroczny Wszystkiego na raz znalazł się na piątej pozycji na Top Airplay w Polsce, natomiast Nie patrzę w dół osiągnął tam drugie miejsce i był jednym z najdłużej objętych rotacją RMF FM utworów polskiego wykonawcy (14 tygodni), ulegając jedynie Sylwii Grzeszczak i Marcie Podulce, a remisując z Ciszą Kamila Bednarka. Premierowo Teraz Ty miało zabrzmieć w Liście Przebojów Radia Zet 16 sierpnia 2014 r., zostało jednak udostępnione kilka godzin wcześniej. Piosenka jest zapowiedzią wspólnej płyty Natalii i Libera, nad którą obecnie pracują.

„Teraz Ty” to piosenka dla każdego,  kto boi się postawić kolejny krok na drodze do swoich marzeń. To motywacja, dobre słowo, taki pozytywny kopniak. Jeśli w coś bardzo wierzysz, w końcu przyjdzie Twoja kolej i osiągniesz cel.

Popularne