AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy singiel: Liber & Mateusz Grędziński – Czarne chmuryCzarne chmury to wspólny numer Libera oraz Mateusza Grędzińskiego, którego mogliśmy poznać w The Voice of Poland.

Liber, polski raper i autor tekstów, producent muzyczny tym razem do współpracy zaprosił Mateusza Grędzińskiego, młodego, wokalistę o charakterystycznym wysokim głosie, uczestnika The Voice of Poland. Mateusz  jest studentem ukrainistyki.

Jest to utwór zadedykowany wszystkim, dla których WOLNOŚĆ jest sprawą najważniejszą.

Jak mówią artyści:

Nie jesteśmy politykami tylko zwykłymi ludźmi, artystami, którzy są szczególnie wrażliwi na ból i krzywdę innych ludzi. Chcemy żeby nasza muzyka była kolejnym, mocnym głosem wołającym o wolność dla naszych przyjaciół….ale tez dla nas wszystkich. Skarb jakim jest wolność i demokracja nie jest dziś sprawą oczywistą. Trzeba o nie walczyć i pielęgnować. Pamiętajcie o tym!

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

2 Comments

  1. Liber ma smykałkę do hitów. A Mateusz ma świetny głos. Wolałabym jednak posłuchać go w nieco innej stylistyce i z mniej nachalnym podkładem. Ten utwór bardzo dobry. Początkowo miałam różne odczucia co do tematyki i wykorzystania trudnej sytuacji do wypromowania nowego hitu, ale z czasem stwierdziłam, że przecież od tego są artyści- jako nasi wrażliwi na świat przedstawiciele powinni komentować rzeczywistość i opisywać nasze emocje.

  2. Już kręcą teledysk, a kawałek bez Libera byłby ciekawszy, ale znów dzięki niemu będzie bardziej rozpowszechniony po rozgłośniach radiowych. Fajnie, że wykorzystał ecoś co lubi i studiuje a, że teraz to takie na czasie to cóż życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.