Dobra wiadomość dla fanów Liama Payne’a. Były członek zespołu One Directon w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, na kiedy planowana jest premiera solowego albumu wokalisty.

Po rozpadzie One Directon Liam Payne, podobnie jak jego koledzy z zespołu postawił na solowa karierę, wydając takie single jak Strip That Down czy współpracując z Ritą Orą przy promującym film Nowe Oblicze Greya utworze For You. Wokalista ostatnio był gościem programu Good Morning America, w którym wystąpił ze swoim najnowszym singlem Familiar, nagranym wraz z J Balvinem. Na pytanie odnoście solowej, debiutanckiej płyty Liam odpowiedział:

„[My album] is out on the 14th of September, I can tell you that much. I’m really happy with it. It’s come out really nice (…) I’ve got a good mix of beautiful people on my album, which is amazing.”

Brytyjczyk jednak nie zdradził tytułu albumu, na który przyjdzie nam poczekać do połowy września. W tym samym wywiadzie Liam nie wykluczył reaktywacji One Directon w przyszłości.

Arkadiusz Zroślak
Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.
Poprzedni artykułSilent Disco ponownie na Open’er Festival
Następny artykułDemi Lovato w najnowszym singlu Clean Bandit