AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Lenny Kravitz zapowiada album i pierwszy singiel

Dwie dobre wiadomości dla fanów Lennego Kravitza. Niebawem można się spodziewać nowego albumu, a co więcej już teraz zapowiada pierwszy singiel zwiastujący nadchodzącą płytę. Premiera singla już za kilka tygodni.

Lenny Kravitz zapowiada nowy album. Będzie to już jedenasta pozycja w jego dyskografii, wydana po czterech latach przerwy od poprzedniej. Płyta będzie zatytułowana Raise Vibration i ukaże się już 7 września. Będzie to pierwszy krążek artysty wydany pod okiem wytwórni BMG.

Do współpracy nad albumem zaprosił znanego gitarzystę – Craiga Rossa. Zdradził również jak będzie wyglądała tracklista (jest dostępna poniżej). Muzyk zajął się również produkcją i tekstami, a także zagrał na giatrze, bassie, perkusji, pianinie, bongosach.

To nie koniec dobrych wieści – wraz z zapowiedzią o nadchodzących nowościach Kravitz buduje napięcie i zapowiada premierę pierwszego zwiastuna płyty w postaci singla. Tytuł piosenki brzmi Low. Oficjalna premiera  radiowa jest zaplanowana na piątek 25 maja. Singiel ukaże się wraz z teledyskiem.

Tracklista:

 1. We Can Get It All Together
 2. Low
 3. Who Really Are The Monsters?
 4. Raise Vibration
 5. Johnny Cash
 6. Here To Love
 7. It’s Enough
 8. 5 More Days To Summer
 9. The Majesty Of Love
 10. Gold Dust
 11. Ride
 12. I’ll Always Be Inside Your Soul
Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.