Dział News Albumy Lenny Kravitz zapowiada album i pierwszy singiel

Lenny Kravitz zapowiada album i pierwszy singiel

Dwie dobre wiadomości dla fanów Lennego Kravitza. Niebawem można się spodziewać nowego albumu, a co więcej już teraz zapowiada pierwszy singiel zwiastujący nadchodzącą płytę. Premiera singla już za kilka tygodni.

Lenny Kravitz zapowiada nowy album. Będzie to już jedenasta pozycja w jego dyskografii, wydana po czterech latach przerwy od poprzedniej. Płyta będzie zatytułowana Raise Vibration i ukaże się już 7 września. Będzie to pierwszy krążek artysty wydany pod okiem wytwórni BMG.

Do współpracy nad albumem zaprosił znanego gitarzystę – Craiga Rossa. Zdradził również jak będzie wyglądała tracklista (jest dostępna poniżej). Muzyk zajął się również produkcją i tekstami, a także zagrał na giatrze, bassie, perkusji, pianinie, bongosach.

To nie koniec dobrych wieści – wraz z zapowiedzią o nadchodzących nowościach Kravitz buduje napięcie i zapowiada premierę pierwszego zwiastuna płyty w postaci singla. Tytuł piosenki brzmi Low. Oficjalna premiera  radiowa jest zaplanowana na piątek 25 maja. Singiel ukaże się wraz z teledyskiem.

Tracklista:

 1. We Can Get It All Together
 2. Low
 3. Who Really Are The Monsters?
 4. Raise Vibration
 5. Johnny Cash
 6. Here To Love
 7. It’s Enough
 8. 5 More Days To Summer
 9. The Majesty Of Love
 10. Gold Dust
 11. Ride
 12. I’ll Always Be Inside Your Soul

Popularne