Dział NewsPremierowe utwory

Nowy singel: Lena – Lost In YouNiemiecka wokalistka Lena prezentuje nowy singiel. Jest to pierwszy zwiastun jej kolejnego albumu studyjnego.

Lena, niemiecka piosenkarka i autorka tekstów, zwyciężczyni Eurowizji 2010, powraca na scenę muzyczną i zaczyna promować swój piąty album studyjny. Płyta będzie nosić nazwę Gemini i ma ukazać się jeszcze w tym roku za pośrednictwem wytwórni Polydor, Island Records and Universal Music.

Pierwszym singel promującym krążek został utwór Lost In You. Swoją premierę w serwisach cyfrowych miał 14 kwietnia.

Piosenka została napisana przez samą wokalistkę we współpracy z Vincentem Steinem, Nico Wellenbrinkiem, Wimem TreuneremKonstantinem Schererem. Za produkcję nagrania odpowiadali Beatzarre, Wim oraz Djorkaef.

Dyskografię piosenkarki zamyka w tym momencie album Crystal Sky z 2015 roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

3 Comments

  1. Brzmi jak Ellie xD Zawsze była niemieckim odpowiednikiem Goulding, ale ta piosenka mogłaby być w takiej wersji na płycie Brytyjki i raczej nikt by się nie kapnął xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.