Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

LemON wystąpi w Warszawie

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich zespołów muzycznych, a mianowicie grupa LemON niedawno ruszyła w trasę koncertową promującą najnowszy album Tu. Nie obędzie się ona bez koncertu w stolicy Polski.

Zespół powstał w 2011 roku, a rozpoznawalność wśród wszystkich Polaków zdobyli występami w talentshow Must Be The Music. Niedługo potem ukazała się debiutancka płyta grupy zatytułowana po prostu LemON. Już wtedy nie było wątpliwości, że swoją oryginalnością zdobyli serca wielu polskich słuchaczy.

Dwa lata później ukazał się następca debiutanckiej płyty, czyli album Scarlett. Krążek dotarł do pierwszego miejsca listy sprzedaży i uzyskał status platynowej płyty. Nie mniejszy sukces osiągnęła Etiuda Zimowa z 2015 roku.

Pod koniec marca bieżącego roku ukazał się czwarty w karierze grupy długogrający album Tu. Właśnie materiał z tej płyty LemON będą promowali na zbliżającym się wielkimi krokami koncercie w warszawskim Palladium. W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 19 muzycy przeniosą nas do swojego magicznego świata i pokażą gdzie znajduje się tytułowe Tu.

Tags
Show More

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close