AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyWystępy na żywo

Lea Michele i Darren Criss we wspólnym live session

Lea Michele i Darren Chriss postanowili zaserwować fanom serialu Glee niezwykłą niespodziankę. Posłuchajcie ich śpiewających wspólnie aż 3 utwory, w tym jeden premierowy z albumu Places.

Zarówno Lea Michele jak i Darren Chris po zakończeniu serialu Glee postanowili wciąż rozwijać się muzycznie. Wokalistka szykuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego albumu, którego premiera będzie miała miejsce 28 kwietnia. Wokalista natomiast połączył siły ze swoim bratem i wspólnie stworzyli oni duet Computer Games, który niedawno wydał debiutancką EPkę.

Podczas swojego ostatniego spotkania Michele i Chriss postanowili zagrać wspólnie kilka utworów. Jednym z nich był kawałek Getaway Car, który znajdzie się na najnowszym albumie Michele w wersji solowej. Poza nim muzycy wykonali również swój pierwszy wspólny cover z serialu Glee, Don’t You Want Me, oraz utwór z EPki Darrena pt. Lost Boys Life.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close