Dział Wideo Nowy teledysk: Lawson – Mountains

Nowy teledysk: Lawson – Mountains

Lawson to brytyjski zespół muzyczny, który przebojem Juliet szturmem podbił europejskie stacje radiowe. Panowie niedawno wydali mini album, który zapowiada ich drugie długogrające wydawnictwo. Tym razem w sieci zadebiutował teledysk do piosenki, która pojawiła się na wyżej wspomnianej EPce.

Lawson to mini album brytyjskiego zespołu Lawson. Wydawnictwo zatytułowane tak samo jak nazwa grupy na sklepowych półkach pojawiło się 2 października 2015 roku. Krążek ten został wydany wszędzie pomijając: Australię, Azję, Stany Zjednoczone oraz Nową Zelandię. Do tej pory promowały go single: Roads, a także Under The Sun.

W sieci zadebiutował właśnie teledysk do piosenki Mountains. Video, które swoją premierę miało 6 listopada 2015 roku na oficjalnym koncie zespołu w serwisie Vevo przedstawia wykonanie piosenki na żywo.

EKpa Lawson jest swoistą zapowiedzią drugiego albumu studyjnego grupy. Wiadomo na razie, że wydawnictwo to będzie nosić tytuł Perspective.

Aleksandra Żeleźnik
Lat 23, studentka. Miłośniczka dobrej muzyki. Słucha wszystkiego co wydaje jej się interesujące i godne uwagi. Fanka Adama Lamberta, Arctic Monkeys oraz Royal Blood.

Popularne