Dział News Albumy Lauren Jauregui z Fifth Harmony prezentuje utwór w duecie

Lauren Jauregui z Fifth Harmony prezentuje utwór w duecie

Lauren Jauregui postanowiła wziąć przykład ze swojej koleżanki z zespołu i również rozpoczęła pracę z innymi artystami na własną rękę. Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym utworze duetu Marian Hill.

Back To Me to najnowszy singiel amerykańskiego duetu znanego pod nazwą Marian Hill. W jego stworzeniu wzięła gościnny udział Lauren Jauregui, znana z zespołu Fifth Harmony. Kawałek stanowi pierwszą zapowiedź drugiego krążka zespołu.

Album nosi tytuł ACT TWO i jest następcą wydanego w tym roku ACT ONE. Płyta będzie miała swoją premierę w przyszłym roku i ukaże się nakładem wytwórni Republic Records. Tekst piosenki stworzyli Samantha Lee Gongol, Jeremy Lloyd oraz Lauren Jauregui.

Dariusz Kozera
Dariusz Kozera
Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Najnowsze wpisy

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Oh wow, to brzmi na prawdę dobrze! Trochę mi podjeżdża w zwrotkach pod On My Mind od Ellie ale na zdecydowanie wyższym poziomie! Myślałem że z całej piątki tylko Camila ma sobą coś ciekawego do pokazania, ale jednak się pomyliłem. Teraz czekam jeszcze mocniej na to, aż dziewczyny się rozpadną i każda pójdzie w swoją stronę :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.