Dział News Albumy Lauren Jauregui prezentuje singiel More Than That

Lauren Jauregui prezentuje singiel More Than That

Lauren Jauregui szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. Już teraz znamy brzmienie kolejnego singla zwiastującego solowe wydawnictwo byłej członkini Fifth Harmony.

Pierwszym singiel zwiastującym debiutancki, nienazwany jeszcze album Lauren Jauregui był zeszłoroczny Expectations. Jego następcą został utwór More Than That, którego premiera odbyła się 11 stycznia. Kilka dni wcześniej wokalistka zaprezentowała okładkę singla, w której część fanów dopatrzyła się nawiązań do obrazu Narodziny Wenus Sandro Botticellego.

Chociaż More Than That dopiero niedawno wydane w wersji studyjnej, to jednak utwór ten można było już usłyszeć w wersji na żywo. Lauren wykonywała go podczas koncertów oraz wydarzeń takich jak między innymi New Live Sony’s Music i MTV Election After-Party.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne