Dział News Lanberry wystąpi w klubie Hybrydy

Lanberry wystąpi w klubie Hybrydy

Machina promocyjna drugiego krążka Lanberry ruszyła. Młoda wokalistka już za miesiąc wystąpi w warszawskim klubie Hybrydy, gdzie zaprezentuje znane przeboje i premierowy materiał. Patronem medialnym wydarzenia jest All About Music. Nie może was tam zabraknąć!

Album miXtura to przez wielu jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich krążków w tym roku, a Lanberry to najbardziej obiecująca młoda wokalistka na polskiej scenie muzycznej. Już teraz będziecie mieli okazję posłuchać na żywo jej przebojów oraz zapoznać się z nowym materiałem, który określany jest jako „polski pop na światowym poziomie”. Artystka wystąpi 11 grudnia w warszawskim klubie Hybrydy. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Patronem medialnym wydarzenia jest między innymi All About Music. Bilety w cenie 35 złotych można nabyć za pośrednictwem oficjalnych bileterii. Są nimi: bileteria palladium, sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn, jak również strony internetowe: ebilet.pl, eventim.pl, goout.net, ticketclub.pl oraz ticketmaster.pl. Zapraszamy!

Popularne