Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Lanberry rusza w trasę koncertowąAutorka hitów Podpalimy Świat i PiątekLanberry rusza w trasę koncertową po Polsce. Sprawdźcie czy Małgorzata Uściłowska wystąpi w Waszym mieście.

Pierwszy występ Lanberry przewidziany jest na 29 kwietnia 2017 r. w sopockim Klubie HAH, a zakończy 26 sierpnia w Radomiu. Artystka w sezonie koncertowym odwiedzi 13. miast, a wśród nich m.in. Rzeszów, Sopot, Warszawę i Kołobrzeg. Małgorzata Uściłowska zapowiedziała na profilu Facebookowym, że nie są to jeszcze wszystkie koncerty, a wszelkie informację będzie aktualizowała na bieżąco.

Przypomnijmy, że 11 lipca 2016 r. do sprzedaży trafił debiutancki, imienny album Lanberry, który promowany był m.in. przez utwór Podpalimy Świat. Małgorzata krótko po premierze płyty wydała całkowicie nowy singiel Piątek, do którego teledysk na YouTube został odtworzony już prawie 7 miliona razy.

Zdjęcie użytkownika Lanberry.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.