Dział News Albumy Lana Del Rey zwiastuje nowy album. Posłuchaj zapowiedzi Happiness Is a Butterfly

Lana Del Rey zwiastuje nowy album. Posłuchaj zapowiedzi Happiness Is a Butterfly

W tym roku amerykańska piosenkarka Lana Del Rey planuje wydać nowy album studyjny. Zapowiada go m.in. utwór Happiness Is a Butterfly, do którego wokalistka nagrała promujące wideo.

Na Instagramie Lany Del Rey pojawiło się niezwykle naturalne i sensualne wideo, w którym została wykorzystana premierowa piosenka Happiness Is a Butterfly. Utwór znajdzie się na szóstym longplayu artystki pt. Norman Fucking Rockwell.

Amerykanka po raz pierwszy ogłosiła tytuł swojego nowego wydawnictwa we wrześniu ubiegłego roku. Krążek ma pojawić się w sklepach już na wiosnę.

Jak dotąd płytę promowały single: Mariners Apartment Complex, Venice Bitch oraz Hope Is a Dangerous Thing for a Woman like Me to Have – but I Have It, który miał premierę zaledwie kilka dni temu.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne