Dział News Albumy Lana Del Rey ujawnia tytuł nowej płyty oraz pierwsze szczegóły

Lana Del Rey ujawnia tytuł nowej płyty oraz pierwsze szczegóły

Znalezione obrazy dla zapytania lana del rey 2018

Dużo się dzieje ostatnio w życiu Lany Del Rey. Za nami premiery dwóch singlii, a przed nami tomik poezji i… nowy album.

Kilkanaście minut temu swoją premierę miała druga z premierowych kompozycji Lany Del Rey. Venice Bitch, bo o niej mowa, oraz wydana tydzień temu kompozycja Mariners Apartment Complex, to pierwsze premierowe kompozycje wokalistki od czasów wydania krążka Lust For Life.

Przy okazji premiery singla w Beats 1 Radio oraz w rozmowie z Zane Lowe, wokalistka powiedziała, że planowany na przyszły rok nowy album nazywać się będzie Norman Fucking Rockwell. Jak później wytłumaczyła, jest to inspiracja współnymi sesjami nagraniowymi z Jackem Antonoffem oraz osobą Normana Rockwella. Tak też nazywać się będzie jeden z utworów, który się tam znajdzie.

Tytułowa piosenka nazywa się «Norman Fuckin Rockwell» i jest o typie gościa, który jest genialnym artystą, a myśli że jest gówniany, wie to ale wciąż nie przestanie o tym mówić

Prawdopodobna okładka albumu:

Obraz może zawierać: 1 osoba, niebo i na zewnątrz

Łukasz Jaćkiewicz
Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.