Dział WideoWystępy na żywo

Lady Gaga w Carpool Karaoke21 października Lady Gaga wydała nową płytę. Ciągle jest więc obecna w mediach. Pomiędzy kolejnymi wywiadami i występami znalazła czas na przejażdżkę z Jamesem Cordenem.

Wokalistka pojawiła się w jego serii Carpool Karaoke, będącej częścią talk show The Late Late Show with James Corden. Zwyczajem jest, że podczas przejażdżki (w tym przypadku ulicami Nowego Jorku) prowadzący zaprasza gości do wspólnego śpiewania ich hitów. Mogliśmy więc usłyszeć Perfect Illusion, Bad Romance, Born This Way, The Edge of Glory, Poker Face i Million Reasons.

Tym samym Lady Gaga dołączyła do takich sław jak Mariah Carey, Sia, Adele, Jennifer Lopez i Chris Martin, którzy także wystąpili w Carpool Karaoke.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

3 Comments

  1. Serię Carpool Karaoke bardzo lubię (nawet odcinek z Britney). Lady Gaga to niesamowicie charyzmatyczna piosenkarka i bardzo się cieszę, że przestała szokować i wzbudzać sobą kontrowersję, tylko skupiła się na muzyce :) Odcinek oglądało się bardzo przyjemnie, kilka śmiesznych momentów i największe hity Gagi w samochodowym wydaniu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.