Dział News Lady Gaga o fenomenie Shallow: "Kobiety chcą, aby ich słuchano"

Lady Gaga o fenomenie Shallow: „Kobiety chcą, aby ich słuchano”

Byliście już w kinie na Narodzinach Gwiazdy? Jeśli nie, to bardzo Wam polecamy. Zobaczycie tam Lady Gagę w innej odsłonie. Tymczasem sama artystka wyjaśnia nam fenomen piosenki Shallow.

Shallow to obecnie jedenj z najpopularniejszych utworów, które pochodzą ze ścieżki dżwiękowej do filmu. Artystka udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi Variety, w którym ujawnia kluczowy przekaz tej piosenki:

„Shallow” to rozmowa pomiędzy mężczyzną i kobietą. On naprawdę jej słucha. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Kobiety chcą, by ich słuchano.

Przypominamy, że film w polskich kinach jest od 30 listopada i zbiera głównie pozytywne opinie. W weekend otwarcia obejrzało go 75 tysięcy Polaków, co dało 3 miejsce w krajowym box office. W sprzedaży dostępna jest również ścieżka dźwiękowa z wszystkimi piosenkami z filmu

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Najpopularniejsze (48h)