Dział News Albumy Lady Gaga i Tony Bennett podejmują kolejną współpracę

Lady Gaga i Tony Bennett podejmują kolejną współpracę

Znalezione obrazy dla zapytania lady gaga tony bennett

Lady Gaga i Tony Bennett kolejny raz spotkali się w studiu nagraniowym. Czy możemy spodziewać się ich nowego projektu?

Lady Gaga i Tony Bennett zapoczątkowali swoją muzyczną przyjaźń własną wersją jazzowego utworu Franka Sinatry The Lady Is a Tramp. Piosenka trafiła na album Bennetta Duets II.

Artyści tak bardzo się polubili, że w 2014 roku pojawił się ich wspólny album Cheek To Cheek, za który otrzymali nagrodę Grammy. Wokalista wiele razy przypominał, że bardzo dobrze dogaduje się z Gagą mimo 60 lat różnicy. Oto jak wypowiadał się o piosenkarce w jednym z wywiadów:

Gaga jest niesamowitą wokalistką i kiedy śpiewa jakąś dobrą balladę to mam gęsią skórkę. Ona pomogła mi, a ja pomogłem jej poprzez pracę nad Cheek to Cheek. Przez to, że opowiadała swojej publiczności, jak bardzo mnie lubi, wszyscy jej fani stali się moimi fanami. Wszystkie te nastolatki. Z drugiej strony, przez to, że zaśpiewała te piękne piosenki na płycie, moja publiczność powiedziała ‚Boże, nie wiedzieliśmy, że tak wspaniale śpiewa.’

Para prawdopodobnie znów łączy swoje siły. Wokaliści zostali przyłapani w drodze do studia nagraniowego w Nowym Jorku. O planach dotyczących kolejnego wspólnego albumu Bennett wspominał już w trzy lata temu. Mówił wówczas, że kolejnym razem wraz z Lady Gagą wezmą na warsztat utwory z repertuaru Cole’a Portera. Na wszelkie szczegóły musimy jeszcze cierpliwie poczekać.

Popularne