Dział News Albumy Kylie Minogue z nowym teledyskiem

Kylie Minogue z nowym teledyskiem

W kwietniu Kylie Minogue wydała swój czternasty longplay w karierze. Własnie wybrała piąty singiel z tej płyty i opublikowała teledysk.

Kylie Minogue od trzydziestu lat jest obecna na międzynarodowej scenie muzycznej. W swojej dyskografii posiada czternaście albumów studyjnych – ostatni pt. Golden ukazał się w kwietniu tego roku.

Krążek był do tej pory promowany przez cztery single: Dancing, Stop Me from Falling, Golden oraz A Lifetime to Repair. Australijska gwiazda wybrała właśnie ich następcę.

Piątym singlem został utwór Music’s Too Sad Without You, który Minogue nagrała w duecie z Jackiem Savorettim. Artyści w najbliższym czasie będą promować utwór w popularnych brytyjskich programach rozrywkowych, takich jak The X Factor czy The Jonathan Ross Show.

Do sieci trafił również teledysk zrealizowany do utworu.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.