AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy teledysk Kylie Minogue już jest!

Kylie Minogue rozpoczyna promocję swojego długo wyczekiwanego albumu, który ma się ukazać w kwietniu. Pierwszy singiel zwiastujący krążek trafił niedawno do sieci!

Fani australijskiej gwiazdy – Kylie Minogue – od 3 lat czekają na jej czternasty album studyjny. Artystka w ostatnim czasie pieczołowicie nad nim pracowała, czego efekty będziemy mogli poznać 6 kwietnia, kiedy krążek zostanie wydany. Longplay będzie nosił tytuł Golden, a już dzisiaj startuje jego cała machina promocyjna. Niedawno bowiem premierę ma pierwszy singiel z płyty, a już teraz teledysk.

Piosenkarka jakiś czas temu na swoich profilach w social mediach zapowiedziała wydanie utworu pod tytułem Dancing. Teraz jest on już dostępny dla wszystkich.

Dyskografię Kylie Minogue zamyka na ten moment świąteczny album Kylie Christmas z 2015 roku.

Tags
Show More

Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Podobne artykuły

1 thought on “Nowy teledysk Kylie Minogue już jest!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close