Australijska wokalistka Kylie Minogue pracuje ostatnimi czasy nad nowym wydawnictwem. W międzyczasie jednak wzięła udział w innym projekcie, czego wynikiem jest nowy utwór.

Swoją premierę miał dziś utwór Absolutely Anything and Anything at All. Nie jest on jednak zapowiedzią nowego wydawnictwa wokalistki. Utwór promować będzie nadchodzącą komedię sci-fi Absolutely Anything w reżyserii Terry’ego Jonesa. W rolach głównych zobaczymy Simona Pegga, Kate Beckinsale, Roba Riggle’a czy Eddiego Izards. Premiera kinowa ma nastąpić 14. sierpnia, zaś piosenka do sprzedaży oficjalnie trafi jutro.

Kylie Minogue pracuje obecnie nad mini wydawnictwem, które ma wydać przy współpracy z amerykańskim producentem Fernando Garibay’em. Płyta produkcyjnie ma zawierać latynoski wydźwięk. Chodzą też pogłoski, jakoby nagrywała w studiu własne interpretacje klasyków świątecznych, które miałyby znaleźć się na nowej płycie wydanej przez Warner/Parlophone.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.
Poprzedni artykułPitbull – Dale (2015), recenzja Beaty Prętnickiej
Następny artykułClosterkeller świętują dwudziestolecie płyty Scarlet