Dział Wideo Kygo prezentuje teledysk do wspólnej piosenki z OneRepublic

Kygo prezentuje teledysk do wspólnej piosenki z OneRepublic

Norweski producent i DJ Kygo wybrał kolejny singiel ze swojego ostatniego krążka Kids in Love. Zaprezentował również teledysk do utworu.

W 2017, Kygo zaczął rok od wylansowania przeboju It Ain’t Me z udziałem Seleny Gomez. W tym roku, na pierwszy swój singiel artysta wybrał nagranie Stranger Things, będące efektem jego współpracy z amerykańskim zespołem OneRepublic.

Utwór Stranger Things pochodzi z drugiego albumu studyjnego Norwega – Kids in Love, wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Jest to czwarta piosenka, która promuje wydawnictwo.

Autorami nagrania są: wokalista OneRepublicRyan Tedder oraz Casey Smith. 24 stycznia odbyła się premiera teledysku do piosenki. Jego reżyserii podjął się Tim Mattia.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne