Podobny obrazDzisiejszy konkurs skierowany jest głównie do kobiet. Do wygrania w nim są 3 egzemplarze najnowszej książki Agnieszki Przybysz, Kobieca Moc.

Pytania Konkursowe

  1. Agnieszka Przybysz ma na swoim koncie dwie książki, których tytuły zaczynają się w ten sam sposób. Podaj pełne nazwy tych dwóch poradników.

  2. Z ilu stron składa się książka Kobieca Moc?

  3. Podaj pełną nazwę instytutu, który założyła autorka wspomnianej wyżej książki.

Nagroda

Agnieszka Przybysz – Kobieca Moc

Kobieca moc – odkryj 10 mocy drzemiących w Tobie. Przebudź kobiecość, by przełamać ukryte wewnętrzne blokady i aktywować Twoją kobiecą moc, byś miała cudowne relacje, miłość i zawód lub biznes z pasją.

Nowa książka odkrywa, jak odzyskać, aktywować i wzmocnić Twoją kobiecą moc, byś miała życie, które pokochasz. To jest najważniejsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Sprawdzony system podnoszenia świadomości obfitości, który powstał na bazie doświadczeń autorki. Stosując te 10 mocy, możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans albo podwyżkę, prezent. Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi…

Jeśli jesteś na to gotowa albo ponownie zaiskrzy „pasja” w Twoim związku, gdy zasmakujesz kobiecej mocy.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu. Jeżeli jest on dla Ciebie niewidoczny otwórz stronę na telefonie w „Wersji na Komputer” lub skorzystaj z laptopa/komputera stacjonarnego.