All About MusicUtwór Tygodnia

Rihanna wraca do podium, wysoki debiut Adele, ale wygrywa Daria Zawiałow. „Kundel Bury” Utworem Tygodnia!

W trzecim tygodniu na liście, singiel Darii ZawiałowKundel Bury – awansuje z miejsca trzeciego na sam szczyt. To drugi utwór artystki na naszej liście, poprzedni, Malinowy Chruśniak, spędził 25 tygodni w zestawieniu i został Złotym Utworem All About Music. Na podium jeszcze Krzysztof Zalewski i Rihanna. Debiutuje Rihanna i Sia.

Kundel Bury zwiastuje debiutancki album Darii Zawiałow, A Kysz!. W sieci ukazał się już kolejny utwór, Miłostki. Póki co, naszą listę podbija jednak Kundel Bury.

W czternastym tygodniu na liście Rihanna awansuje z miejsca 5. na 2., natomiast w dwunastym tygodniu Krzysztof Zalewski spada z 2. na 3. Oba kawałki nadal mocno się trzymają. Agnieszka Chylińska, z którą to ta dwójka okupowała TOP 3 przez jakiś czas zaczęła notować spadki i aktualnie znajduje się na miejscu 10. (spadek z 8.).

W zestawieniu mamy dwie nowości. Water Under the Bridge Adele debiutuje na miejscu 5. Jest to czwarty singiel z albumu 25. Wszystkie trzy poprzednie pokryły się Złotem na naszej liście. Oczko niżej debiutuje Sia z utworem Move Your Body. Ona również ma Złote Utwory w naszej liście. Czy któryś z tych utworów podbije znakomity wynik obu pań?

Ed Sheeran z utworem Shape Of You utrzymuje lokatę czwartą, a Castle on the Hill, które przed tygodniem zajmowało miejsce pierwsze spada na lokatę ósmą. 22. tydzień na liście spędza Piotr Zioła, ale jest bezpieczny, bo w TOP 10. Nie można tego powiedzieć o twenty one pilots, których Heathens notuje drugi duży karny punkt. Jeśli nie awansują do TOP 10 za tydzień – odpadną.

This Girl Kungsa zostaje Złotym Utworem All About Music.

[table id=146 /]

Z poczekalni awansuje Amy Macdonald, która wejdzie w miejsce Kungsa.

ScreenShooter

ScreenShooter

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

2 thoughts on “Rihanna wraca do podium, wysoki debiut Adele, ale wygrywa Daria Zawiałow. „Kundel Bury” Utworem Tygodnia!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close