All About MusicUtwór Tygodnia

Rihanna wraca do podium, wysoki debiut Adele, ale wygrywa Daria Zawiałow. „Kundel Bury” Utworem Tygodnia!W trzecim tygodniu na liście, singiel Darii ZawiałowKundel Bury – awansuje z miejsca trzeciego na sam szczyt. To drugi utwór artystki na naszej liście, poprzedni, Malinowy Chruśniak, spędził 25 tygodni w zestawieniu i został Złotym Utworem All About Music. Na podium jeszcze Krzysztof Zalewski i Rihanna. Debiutuje Rihanna i Sia.

Kundel Bury zwiastuje debiutancki album Darii Zawiałow, A Kysz!. W sieci ukazał się już kolejny utwór, Miłostki. Póki co, naszą listę podbija jednak Kundel Bury.

W czternastym tygodniu na liście Rihanna awansuje z miejsca 5. na 2., natomiast w dwunastym tygodniu Krzysztof Zalewski spada z 2. na 3. Oba kawałki nadal mocno się trzymają. Agnieszka Chylińska, z którą to ta dwójka okupowała TOP 3 przez jakiś czas zaczęła notować spadki i aktualnie znajduje się na miejscu 10. (spadek z 8.).

W zestawieniu mamy dwie nowości. Water Under the Bridge Adele debiutuje na miejscu 5. Jest to czwarty singiel z albumu 25. Wszystkie trzy poprzednie pokryły się Złotem na naszej liście. Oczko niżej debiutuje Sia z utworem Move Your Body. Ona również ma Złote Utwory w naszej liście. Czy któryś z tych utworów podbije znakomity wynik obu pań?

Ed Sheeran z utworem Shape Of You utrzymuje lokatę czwartą, a Castle on the Hill, które przed tygodniem zajmowało miejsce pierwsze spada na lokatę ósmą. 22. tydzień na liście spędza Piotr Zioła, ale jest bezpieczny, bo w TOP 10. Nie można tego powiedzieć o twenty one pilots, których Heathens notuje drugi duży karny punkt. Jeśli nie awansują do TOP 10 za tydzień – odpadną.

This Girl Kungsa zostaje Złotym Utworem All About Music.

[table id=146 /]

Z poczekalni awansuje Amy Macdonald, która wejdzie w miejsce Kungsa.

ScreenShooter

ScreenShooter

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.