Dział News Kuba Badach z płytą Oldschool wraca do Lublina

Kuba Badach z płytą Oldschool wraca do Lublina

Nietuzinkowy, zabawny, ale również poważny Kuba Badach ponownie rusza w trasę koncertową promującą najnowszy album Oldschool. Na mapie miast, w których wystąpi artysta nie zabrakło również Lublina. Zobaczcie gdzie i kiedy wystąpi ten charyzmatyczny wokalista.

Drugi koncert Kuby Badacha w Lublinie zaplanowany jest na niedzielę, 13 maja 2018 r. Artysta podobnie jak w ubiegłym roku wystąpi w lubelskim Centrum Spotkania Kultur, który mieści się przy Placu Teatralnym 1. Bilety w cenie: 69 zł (strefa C), 99 zł (strefa B) i 119 zł (strefa A) dostępne są już w sprzedaży. Wejściówki można nabyć m.in. za pośrednictwem tej strony internetowej lub w stacjonarnych punktach sieci Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt. Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production. Agencja przestrzega przed zakupem biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Kuba Badach 6 października 2017 r. opublikował w pełni solowy album Oldschool, który promowany był m.in. przez singiel Jestem kimś i Życie. Płyta pokryła się platyną. Na jesieni artysta wystartował z pierwszą trasą koncertową, w ramach której wypełnił największe sale koncertowe w całej Polsce. Dziś powraca z kolejnym tournee.

Paweł Markiewicz
Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.