Dział News Albumy Krzysztof Krawczyk wydaje płytę z synem

Krzysztof Krawczyk wydaje płytę z synem

Krzysztof Krawczyk już niebawem wyda swój najnowszy album, który nagrał we współpracy z synem. Płyta Nasz cały świat, muzyki świat, po licznych zapowiedziach, doczeka się swojej premiery.

Informacje o wspólnym albumie Krzysztofa Krawczyka i jego syna pojawiły się już w styczniu tego roku. Pisano, że na płycie znajdą się m.in. anglojęzyczne przeboje. Jako producentów krążka ogłoszono Andrzeja Kosmalę i Ryszarda Kniata.

W grudniu serwisy plotkarskie zaczęły informować, że zapowiadana płyta rzekomo nie zostanie wydana, co osobiście skomentował Krzysztof Krawczyk:

Ostatnio Fakt poinformował, że na albumie Nasz cały świat, muzyki świat duet wykonał m.in. piosenki Franka Sinatry i Lionela Richiego.


„Album jest bardzo przejmujący. W jednym z utworów syn tak czule śpiewa do ojca, że aż ciarki przechodzą” – zapewniał w rozmowie z „Faktem” menedżer Krawczyka Andrzej Kosmala.- „W studiu nagraniowym panowała tak znakomita atmosfera, że zapewne coś jeszcze razem zrobią” – dodał.

Krzysztof Igor to jedyny syn Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony, zmarłej w 2011 r. wokalistki Haliny Żytkowiak, która znana jest z zespołów Tarpany, Amazonki i Turbadurzy.

Popularne