Dział NewsWydawnictwa książkowe

„Królowie życia” – opowieść o muzycznej przyjaźni Grzegorza Skawińskiego i Waldemara TkaczykaNiedawno obchodzili jubileusz 40-lecia wspólnej pracy artystycznej, teraz wydają książkę o swojej muzycznej przyjaźni. Poznajcie historię słynnych członków zespołów Kombi, Skawalker, O.N.A. oraz Kombii. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Autobiografia Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka trafi na sklepowe półki 27 września 2017 r. – grubo ponad 40 lat od pierwszego spotkania obu panów. Legendarni członkowie zespołów, których utwory na stałe wpisały się w pamięć Polaków, napisali książkę o swojej muzycznej drodze na szczyt, tytułując wydawnictwo Królowie życia – Kombi, Skawalker, O.N.A. i… Kombii, czyli 40 lat wzlotów i upadków na scenie.

Pasjonująca opowieść o muzycznej przyjaźni Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Muzycy znani z takich zespołów jak Kombi, Skawalker, O.N.A. czy Kombii udzielają wywiadu, w którym wspominają swoje muzyczne początki, wielkie sukcesy i… porażki, po których udawało im się podnieść i grać dalej. Królowie życia to zapis dziejów polskiej muzyki rozrywkowej przypadających na kilka dekad PRL-u oraz nowej Polski. Artyści ci na trwałe zapisali się w jej historii.

null

Grzegorz Skawiński (wokal, gitary, teksty piosenek) i Waldemar Tkaczyk (gitara basowa, teksty piosenek) grają obecnie w zespole Kombii. Studyjną dyskografię grupy zamyka wydany w 2014 roku album Wszystko jest jak pierwszy raz. Później swoje premiery miały płyta z symfonicznymi aranżacjami piosenek Kombii – Kombii Symfonicznie (2016), oraz kompilacja największych przebojów Skawińskiego i Tkaczyka z czasów zespołów Kombi, Kombii i O.N.A. – 40-lecie.

 

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.