Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Kraków Live Festival ogłasza zagraniczną gwiazdęOrganizatorzy krakowskiego Live Music Festival podzielili się dziś drugim w tym tygodniu ogłoszeniem. Tym razem mają coś dla fanów hip hopu.

Do grona artystów, którzy wystąpią w Krakowie, dołączył amerykański raper Wiz Khalifa. Jego koncert zaplanowano na 19 sierpnia. Podobnie jak ogłoszona dopiero co Lana Del Rey, tak i on gościł już w Polsce w ubiegłym roku. Był jedną z gwiazd Open’era.

Wiz Khalifa planuje wydać wkrótce nowy studyjny album Rolling Papers 2. Jego ostatni krążek, Khalifa, ukazał się 5 lutego 2016 roku. Do najbardziej znanych piosenek Wiza należą m.in. Black and Yellow, Young, Wild & Free i See You Again.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.